O EffegiLab


Natura jest synonimem wiedzy

EffegiLab, włoskie laboratorium, od ponad 20 lat odkrywa w Naturze niewyczerpane źródło skutecznych sposobów dbania o zdrowie.

Nasza recepta na dobre samopoczucie to połączenie prostoty i luksusu dla radości życia.

O Effegilab


Natura jest synonimem wiedzy

Firma EffegliLab powstała w Trydencie w 2001 roku z inicjatywy grupy osób z dużym doświadczeniem w produkcji farmakologicznej pochodzenia roślinnego.

Filozofia

Przedmiotem naszej pracy jest zdrowie oraz jego bezpośrednia i naturalna konsekwencja – uroda. Pielęgnujemy je i umacniamy dzięki naszej wyjątkowej ofercie suplementów, dermokosmetyków i profesjonalnych zabiegów wykonywanych w gabinetach kosmetycznych, które wzajemnie się uzupełniają, zapewniając synergiczne działanie.

Natura jest w stanie dostarczyć nam wszystkiego co niezbędne do prawidłowego życia. Wiedza naukowa w coraz to większym stopniu potwierdza bezpieczeństwo naturalnych surowców oraz wysoką skuteczność, nie rzadko wyższą niż jak myślano dotychczas, a badania w tej dziedzinie nie ustają…

Dlatego właśnie Natura stała się bazą dla produktów EffegliLab, zarówno na obszarze fitoterapeutycznym, witaminologii, jak i kosmetyki. Od ponad dwudziestu lat takie podejście pozwala zmierzać w stronę „czystej kosmetyki”, wolnej od kolorantów, konserwantów, parafiny, wazeliny czy alergenów zapachowych, co sprawia, że produkty Effegilab cieszą się ogromnym zainteresowaniem również u osób szczególnie podatnych na podrażnienia.

Siedziba EffegiLab

Siedziba EffegliLab

Trento, ITALIA

Siedziba EffegliLab znajduje się u podnóża Dolomitów uznanych przez UNESCO za Naturalne Dziedzictwo. Na tym obszarze roślinność udostępnia wyjątkowe rodzaje minerałów, mieszaniny odmian oraz gatunków roślin, do których EffegliLab ma wyłączność. Nasze laboratoria są zanurzone w nieskażonej naturze Trydentu. EffegliLab ukazuje się jako Centrum, zdolne do łączenia pomysłów i energii w taki sposób, że terapia naturalna nie jest alternatywą ani substytutem tradycyjnej medycyny, lecz jest z nią silnie zintegrowana.

Czystość tego obszaru nadaje się szczególnie do rozwoju hodowli biologicznych, wykorzystywanych przez EffegliLab jako źródło komponentów.

Autonomiczny Region Trydentu nagradza ten proekologiczny projekt, pozwalając na użycie znaku regionalnego Trydentu, który EffegliLab eksponuje z dumą. Znak z motylem towarzyszy najważniejszym produkcjom oraz usługom oferowanym przez ten obszar, pozwalając w ten sposób na jego rozpoznawalność oraz nierozerwalną łączność z Trydentem.

Badania i rozwój

Badania i rozwój

Współpracujemy z licznymi ośrodkami naukowymi i specjalistami od zdrowia, co zapewnia sukces naszej pracy i sprawia, że nasze produkty są cenione przez lekarzy, dietetyków, weterynarzy i innych specjalistów, którzy chcą iść z duchem czasu, stawiać razem z nami na naturalne i innowacyjne rozwiązania.

Człowiek jest częścią Natury, dostał od Niej życie i wszelkie modele wiedzy. EffegiLab udowadnia, że etykietka naturalnego produktu nie jest czymś umniejszającym jego wartość, lecz świadczy o pochodzeniu składników, które oprócz skuteczności, potwierdzonej badaniami, wyróżniają się wysokim stopniem tolerancji i bezpieczeństwa.

Bestsellery