EFFEGILAB Italy to laboratoria, które powstały przy udziale grupa osób z wieloletnim doświadczeniem w badaniach nad fitomelatoninom w Trento (północne Włochy). Dziś to doświadczenie wraz z naukową precyzją, jest wykorzystywane do tworzenia i produkcji najwyższej jakości czystych kosmetyków i suplementów diety.
Effegilab wykorzystuje elastyczną strukturę produkcyjną, która pozwala spełnić wszelkie wymagania pod względem jakości i ilości. Dla EffegiLab ważne jest zapewnienie elastyczności procesu produkcyjnego, a więc zapewnienie bardzo dobrą jakość w stosunku do ceny.
Filozofia EffegiLab można podsumować w następujący sposób: „U nas, naturalne jest synonimem kultury naukowej”.

Dzięki firmie „SENSUAL WORLD”, wyłącznym dystrybutorem Effegilab Italy na Polskę, możecie Państwo w pełni korzystać z oferty produktów przygotowanych przez dr Francesca Ferri. Dla nas ważne jest, żeby taki produkt trafił do wszystkich, dla których ważne jest zdrowie umysłu i ciała.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez pod adresem email: {dysrybucja@effegilab.pl} lub telefonicznie pod numerem 0048 502 373 282.

 

Serdecznie zapraszamy!